WTW to darmowy multikomunikator, obsługujący sieci Gadu Gadu, Tlen i Jabber. Powstał w odpowiedzi na zaśmiecanie GG dodatkami oraz ociężałość Tlena. Komunikator WTW święci triumfy wśród zaawansowanych użytkowników, którzy cenią sobie szybkość i stabilność działania oraz brak reklam.
Uzyskaj 10 obrazów lub 1 wideo z bezpłatnym okresem próbnym
WTW stawia na szybkość działania i to widać. Działa błyskawicznie, a do tego wygląda całkiem ładnie. Nie posiada skórek, ale standardowy wygląd jest tak bardzo czysty, przejrzysty i miły dla oka, że nie chce się go zmieniać. Podczas testów odnieśliśmy wrażenie, że tak mogłoby wyglądać Gadu Gadu.
Jedyne drobne niedogodności związane z korzystaniem z WTW spotkać można na początku używania. WTW ma standardowo włączone protokoły Gadu Gadu i Tlen. Jeśli nie korzystamy z tego ostatniego, to wyłączyć go musimy w opcjach wtyczek, a nie w miejscu gdzie podajemy login i hasło. Jeśli tego nie zrobimy WTW będzie nas męczył przypomnieniami. To jednak drobnostka. Przy przesiadce na nowy komunikator musimy zmienić delikatnie pewne przyzwyczajenia.
WTW Komunikator. Świetny komunikator przede wszystkim dla tych którzy maja dość ociężałości Nowego Gadu-Gadu oraz jego reklam i (dla większości szarych użytkowników) niepotrzebnych opcji których się nie używa. Przesiadając się na WTW można zauważyć już na początku, że jest to komunikator bardzo prosty co jest jego założeniem oraz bardzo "lekki" (WTW skonfigurowany na GG,Tlen, Skype oraz z wieloma wtyczkami absorbuje trzykrotnie mniej pamięci niż nowe GG). Wraz z pakietem instalacyjnym mamy do dyspozycji 4 potokoły: GG,Tlen, XMPP (do skonfigurowania pod Facebook'a, NKtalk'a, konta Gmail i zapewne paru innych możliwości) i protokół "Pseudo-kontaktowy zaś wtyczki przydatne do konfiguracji pod własne potrzeby mamy na przejrzystym forum w wydzielonym dziale.Konfiguracja początkowa nie jest tak skomplikowana jakby się wydawało, a wszystkie wątpliwości rozwiewa nam aktywne i pomocne forum na którym znajdziemy poradniki, nowe wtyczki/protokoły ale i porady od innych użytkowników. Pros: Lekkość i prostotaWieloprotokołowośćSzerokie możliwości konfiguracjiObsługa wtyczekDoskonała pomoc dla użytkownika w postaci forum Cons: Nie znaleziono
Anonimowy użytkownik
Najlepszy!. Polecam. Nie ma lepszego komunikatora niż WTW. Właśnie pojawiła się wersja obsługująca Skype, wszystko wiec mamy w jednym komunikatorze (GG, Tlen, Skype, GTalk, FB itd.).
Anonimowy użytkownik
Testuje juz dłuższy czas. i jestem zadowolony, bardzo dobry, lekki, prosty komunikator jedyną wadą to ciągłe aktualizacje automatyczne, chyba, że mozna jakos wylaczycpolecam ! Pros: lekkośćprostotawygląddziałanie Cons: częste aktualizacje
Anonimowy użytkownik
Polecam!. Szukałem, szperałem i znalazłem coś co ciszy oko i nie powoduje do niepohamowanych emocji i niepotrzebnych zniszczeń klawiatury! Pros: niski pobór pamięci RAMstabilnośćlekkośćczęste aktualizacje Cons: powiem skromnie-brak
Anonimowy użytkownik
Zmień swoje życie na lepsze!. Pod recenzją jestem w stanie prawie się całkowicie podpisać.Mam jedynie zastrzeżenia do tego, że niby jest skomplikowana konfiguracja początkowa... Otóż znając język polski na poziomie średnio zaawansowanym (w piśmie wystarczy) bez problemu przelecimy przez konfigurację.Mało tego - Dzięki temu komunikatorowi zmieniło się całkowicie życie moje, oraz całej mojej rodziny - kuzynka cudownie ozdrowiała, najbliższa rodzina wycofała się z wydziedziczenia mnie, a mój pies przestał robić kupę.Chcesz zmian na lepsze? - Wybierz WTW!Pozdrawiam, Uzytkownik WTW Pros: ProstotaSzybkośćKlarowność Cons: Niestety do korzystania z wersji online potrzebny jest internet :>
Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo. Softonic może otrzymać wynagrodzienie, jeśli klikniesz lub kupisz produkty przedstawione tutaj.